Rukovatelj motornom kosilicom i trimerom

Po završetku programa osposobljavanja za rukovatelja motornom kosilicom i trimerom u ORSUS učilištu polaznici će steći potrebna profesionalna znanja i prakse za rukovanje motornom kosilicom i trimerom te će znatno lakše pronaći posao i napredovati u karijeri. Upiši program osposobljavanja za rukovatelja motornom kosilicom i trimerom u ORSUS učilištu kako bi se istaknuo među konkurencijom na tržištu rada te osigurao posao koji želiš raditi.

Uvjeti/Dokumenti potrebni za upis (preslike):

• svjedodžba minimalno 8 razreda osnovne škole
  • rodni list (navršenih najmanje 18 godina života)
  • osobna iskaznica
  • liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova u zanimanju za koje se školuje

Kompetencije koje polaznik stječe završetkom programa:

• razlikovati dijelove i sklopove motorne kosilice i trimera
  • pripremiti motornu kosilicu i trimer za puštanje u rad
  • rukovati motornom kosilicom i trimerom na siguran način
  • provoditi osnovne mjere održavanja i skladištenja motorne kosilice i trimera
  • primijeniti mjere zaštite na radu, zaštite od požara i pružiti osnovnu prvu pomoć te koristiti potrebna zaštitna sredstva i opremu

Budi siguran u svoje znanje!