U sklopu našeg kreativnog nagradnog natječaja, sudjelovali ste kreativnim komentarom na našim društvenim mrežama Facebook i Instagram, zašto ste baš vi osoba koja treba osvojiti stipendiju za program po želji.

Zahvaljujemo se svima na sudjelovanju, a kretivnim dobitnicima čestitamo na osvojenoj stipendiji!

Sretni dobitnici našeg kreativnog nagradnog natječaja su sljedeći: 

Za mene ORSUS znači ODGOVORNOST u životu, RAZUMNO odlučivanje, SAVJESTAN rad, USMJERENOST prema cilju i SLOBODA u donošenju odluka- sve odlike uspješnih ljudi. A da bi bili uspješni, neprestano se moramo educirati I sve nam to nudi Orsus učilište. A zašto baš ja, evo kroz malo rime: ‘’Skroman kakav jesam, kakva god odluka bila neću biti bijesan. Nova znanja uvijek dobro dođu, da se kod zapošljavanja ne oslanjaš na rođu. Od nečega se živjeti mora, biti neuk i bez posla nije neka fora. A povrh svega za nagradu osvojiti neko novo znanje, zasigurno će doprinijeti da na bankovnom računu bude neko novo stanje!’’

Neven Nikić

Moja mama marljivo radi,
Noktiće na rukama gradi,
I prištić na čelu umanji.
Ona je kozmetičar pravi,
Vremena joj uvijek fali,
I zato joj knjigovođa treba da radi.
Mlada sam cura od 23,
Papiri me mame da ih posložim u niz.
Velika želja u meni raste,
Da s mamom otvorim obrt mlade nade,
I da zajedno stvaramo najljepše dane.
Zato bi rado na edukaciju pošla,
Knjigovođa puno znanja kući došla

Lana.jasic

Sretnim dobitnicima želimo da im novo znanje i vještine pomognu u njihovoj karijeri i ostvarivanju snova. 

Pratite nas i dalje na našim društvenim mrežama Facebook i Instagram jer vas uskoro očekuje novi kreativni natječaj.

One Response

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)